Зимние курорты Украины или куда поехать кроме Буковели

Kışın sıkıcı ve monoton gündelik hayata nerede ara verebilirsiniz? Bukovel dışında gezmek için nereye gitmeli? Bugün bunlar acil sorular. Seçim büyük ve fiyatlar ısırıyor. Döviz kuru nedeniyle yurtdışına seyahat etmek çok pahalı hale geldi, bu biraz daha fazla Ukraynalı akrabalarını, ödüllendirilmiş Karpatlar'ı seçiyor.

Burada yapılacak tatilin yapılması gerekir - fiyatlar Avrupa'daki tatil yerlerinden daha uygun, vizelerin, pasaportların zorunlu ve uzun uçuşlara katlanmak zorunda değilsiniz. Ve Karpatlar sakinlerinin misafirperverliği, lezzetli yemekler ve güzel doğa tatilcileri kayıtsız bırakmayacak.

Karpatlar'a uzun turlar ayırmaya gerek yok, birkaç erkek 2-3 günlüğüne gidiyor. Bir gezintiye çıkın, temiz hava soluyun (sarhoş olun), tek kelimeyle, günlük koşuşturmadan uzaklaşın.

Doğal olarak, Ukrayna'nın ana dağ beldesi Bukovel'dir. Bu, amatörler ve reklam, bu işe yeni ortayalar ve başkalarının nasıl paten yaptığını görmeye gelenler için "bir numara" Burada büyük yatırımlar var, yeri hiçbir yerde yabancılardan aşağı değil. Burada sadece Ukraynalılar dinlenmiyor, aynı zamanda yabancılarla sık sık tanışabilirsiniz. Buradaki kontenjan çok geniştir, tatil yeri izleri ve iyi bir hizmet seviyesi ve tabii ki fiyatları ile ünlüdür. Yine de düşünürseniz, ödenecek bir şey var.

Ama bu yazıda boyut Bukovel'den bahsetmek istemiyorum. Ne de olsa çok değerli bir alternatif var. Çok büyük olmasa da dinlenebileceğiniz çok iyi tatil var. Ve aktif dinlenmeyi seviyorsanız, nereye gideceğinizi seçin!

Dragobrat. Bir kar denizi ve serbest üzerinde.

kasaba. Yasinya, Rakhiv bölgesi, Transcarpathian bölgesi

Köye gidiyoruz. Ivano-Frankivsk, Uzhgorod veya Chernivtsi'den minibüsle Yasynya, o zaman SUV ile olması gerekecek. Bazı emir, efsanevi UAZ, somun veya Niva'da hamster bir bekliyor bekliyor.

Doğru, Dragobrat Ukrayna'nın en iyi kayak merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. Deniz seviyesinden 1400 m yüksekte bulunan en yüksek dağ beldesidir ve bu da benzersiz kılmaktadır.

Tesis, doğası, çeşitli yamaçları ile ünlüdür. Pist yok, bir dağ var ve nereye gidebilirsiniz! Dragobrat'a geziler ziyareti ve serbest amatörleri arasında popülerdir. Burada bakir topraklarda ormanlarda ve tarlalarda gezebilirsiniz ve bu sadece gerçek bir aşırı sevgili içindir. Yeni eğlence evi ve her türlü eğlence eğlence olarak inşa ediliyor.

Dragobrat'ta yeterince ve hatta daha fazla kar vardır. Bu tesis, en uzun kayak sezonuna sahiptir. Kar, Kasım'dan Mayıs'a kadar 7 ay sürebilir. Öyleyse diğerleri çubuklarını çıkardığında, tekerlekli sandalyeler hala Dragobrat'ta devam ediyor)

Pylypets. En uzun inişler.

itibaren. Pylypets, Mizhgirya bölgesi, Transcarpathian bölgesi

Volovets'e Kiev-Uzhgorod treniyle, ardından düzenli otobüsle 15 km kilometre Pylypets köyüne gidiyoruz.

Pylypets köyü, Mezhyhirya'daki en popüler köylerden biri olarak kabul edilir. Hem mutfak hem de mankenler için evrensel olan bir kayak merkezi burada bulunur. Gymba Dağı'nda yer almaktadır. Arazinin çeşitli biçimleri vardır, dağın tabanı ve tepesi yumuşaktır ve orta kısım dik eğimler oluşturur. Pylypets ve izler hakkında daha fazla bilgi http://grandhotelpylypets.com/ru/gornolyzhnye-trassy adresinde bulunabilir.

Pylypets'te kayakçılar ve snowboardcular için birçok eğlence var. Altyapı burada hızla gelişiyor: yeni, saunalar, hamamlar ve restoranlar inşa ediliyor. Transcarpathia'daki yerel doğa ve en güzel şelale nedir - Shypot. Buraya giden turist rotası Pylypets'ten başlıyor.

Pylypets'e gezmek için gelmedim, bir telesiyejle dağların tepesine tırmanabilir ve güzel yerel manzaralara hayran kalabilirsiniz.

2016-09-16 11:59:16

Copyright © 2010-2021 Travelluxtour.info