Также в разделе
Вінтажні готелі у Львові
Вінтажні готелі у Львові

Готелі у Львові в стилі вінтаж

Якщо ви полюбляєте старовину, приїжджайте до Львова! Це давнє місто зберегло унікальну атмосферу середньовіччя на центральній площі, увінчаній ратушею.  Вулиці, вимощені бруківкою, заведуть вас у квартали, зведені в епоху класицизму та модерну. Тут знайдеться, що подивитися, і тим, хто любить легке ретро, і тим, для кого вінтаж – це речі, яким більше 200 років. Готелі у Львові: http://www.vintagehotel.com.ua/ повністю відповідають загальному іміджу міста. На просторому й вітряному Сихові переважають сучасні міні-апартаменти та великі готельні комплекси а у старовинних кварталах розміщені вінтаж готелі: http://www.vintagehotel.com.ua/, яким вже далеко за сто років.

Протягом всієї своєї історії Львів був багатонаціональним містом. Еврейський квартал, вірменський квартал, балканський… Всі вони збереглися й донині. Назви вулиць – Сербська, Вірменська, Староєврейська, Руська та інші – допоможуть туристам зорієнтуватися, хто колись жив у цих будинках. Забудова середмістя Львова суттєво не змінювалася вже кілька століть.

Чарівний Вернісаж

Неподалік від знаменитого Львівського оперного театру та драматичного театру імені Марії Заньковецької знаходиться львівський Вернісаж. Це невеличкий мистецький ринок, де можна придбати сувеніри на будь-який смак. Вишивані сорочки, українські віночки зі стрічками, елементи народного строю, галицька чорна кераміка та різьблене карпатське приладдя стануть при нагоді тим, хто шукає автентичний подарунок. Горнятка, значки, прапорці та футболки з державною символікою підійдуть патріотично налаштованим гостям міста. Картини, вишивка, скульптура малих форм та художні матеріали приємно порадують творчих особистостей та просто тих, хто цінує красиві речі. А от антикварні речі – стародавні монети, прикраси, предмети вжитку та книжки – зацікавлять колекціонерів та любителів вантажу. Все це, та багато іншого ви можете придбати на львівському Вернісажі!

З налетом старовини

Старовинні австрійські та польські меблі, антикварний посуд, світильники та аксесуари – звичайна річ для львівських помешкань. Але не засмучуйтеся, якщо вам не вдасться потрапити в гості до котрогось із місцевих жителів. У Львові подібні елементи декору вміло використовують в оздобленні ресторанів, кав’ярень та готелів. Адже це одна з важливих рис, що формують унікальну атмосферу міста. Не забудьте замовити запашну львівську каву! Без неї враження від гостин у столиці Галиччини будуть не повними!

2015-02-06 09:57:14

Copyright © 2010-2023 Travelluxtour.info