Рафтинг в Карпатах
Рафтинг в Карпатах

Чим цікаві Карпати для туристів

Відпочинок в горах - це один із самих цікавих способів проведення часу. Справа в тому, що в будь-який час року в гірській місцевості завжди можна знайти дивовижні і незабутні місця, весело відпочити і отримати заряд позитивної енергії.

Гірські курорти України пропонують всім туристам відмінно провести час, як взимку, так і влітку. Якщо говорити про зимовий відпочинок у Карпатах, відразу ж потрібно згадати про лижах, санках і сноубордах. Гірські курорти пропонують туристам навчиться спускається з вершин на лижах або ж мчати по м'якому, немов вата снігу, на сноуборді. Варто відзначити, що в горах є безліч курортів, тому кожен зможе вибрати саме той, який найкраще підходить за його фінансовими можливостями і естетичним стандартам.

Наприклад, Буковель вважається найфешенебельнішим гірським курортом. Відповідно, обслуговування там проводиться по вищому розряду. На території гірськолижного курорту розташовуються затишні і теплі будиночки, в яких є всі зручності, вай-фай, системи кондиціонування. Щодня інструктори працює з усіма бажаючими і навчають їх, як правильно їздити на лижах та сноуборді. Ну а ввечері можна піти в справжню гуцульську колибу, випити українського вина, звареного за рецептами козаків, і від душі повеселитися в теплій і затишній обстановці.

Ну а для тих, хто розраховує викласти на відпочинок суму менші, є Драгобрат і Славське. Ці курорти також славляться хорошим обслуговуванням і симпатичними будиночками. Варто відзначити, що і умови проживання там набагато відрізняються від Буковеля. От тільки ціни на оренду лиж, сноубордів і саней набагато нижче, а харчування і житло коштує в рази дешевше

Також для того, щоб дізнатися гори по-справжньому, існує кінний туризм. Багато місцеві турфірми пропонують відправиться в турпохід на кониках. Ви можете вибрати для себе маршрут від двох до десяти днів. Навіть якщо людина не вміє сидіти на коні, його обов'язково навчить інструктор. До того ж, за групою завжди слід транспорт на колесах, тому діти і літні люди зможуть проїхати частину дороги на ньому.

 

2015-05-07 06:13:25

Copyright © 2010-2024 Travelluxtour.info